Playergency

Szukasz ludzi do gry? Dołącz do nas.

Jesteśmy społecznością graczy, miejscem, gdzie możesz znaleźć towarzyszy do gry, porozmawiać z nimi a także znaleźć pomoc, jeśli jej potrzebujesz. Stale się rozwijamy i ulepszamy naszą stronę internetową i serwer Discord. Podążamy za trendami i dodajemy nowe funkcje, aby ułatwić ludziom grę i nawiązywanie nowych znajomości.

Dołącz do naszego Discorda!

Naszym piorytetem są gracze.

Znajdziesz u nas osoby do grania w każdą grę, każdego typu. Natomiast w przypadku gdy nie będzie osób do twojej gry możesz zaczekać aż ktoś się pojawi, zaprosić kogoś lub namówić naszych użytkowników do grania w co tylko chcesz.

Co nas wyróżnia?

Posiadamy autorskiego bota Discord, którego częścią jest przyjazny i łatwy w obsłudze panel gracza na którym, można min. przydzielić sobie rolę na serwerze Discord.

Aktywność i zaangażowanie w naszą społeczność są nagradzane. Współpracuj z nami, aby stworzyć wspaniałe miejsce dla graczy. Razem osiągniemy nasz cel.

Możesz sprawdzić ranking na naszej stronie, a także udostępnić link do swojego profilu.

Masz możliwość zdobycia gry, całkowicie za darmo. Wystarczy tylko że będziesz aktywny na serwerze Discord oraz będziesz śledził losowania. Gdy uzbierasz wystarczającą liczbę punktów możesz wymienić punkty na gry w sklepie.

Administracja
RicziO2
Właściciel

Zapoczątkował naszą działalność i robi wszystko, aby utrzymał się porządek. Fanatyk gier dwuwymiarowych.

Ytu12
Współwłaściciel

Wybraniec, który swoim oddaniem i lojalnością zaskarbił sobie miano współwłaściciela.

Bodzio
Programista

Twórca strony internetowej oraz bota, młoda osoba mierząca co raz wyżej i stale pracująca nad czymś nowym.

Janalay
Administrator

Czarny charakter z którym nie ma żartów, jego specyficzne podejście do spraw zostało docenione przez właścicieli.

Astrall
Administrator

Kreatywna, pomysłowa osoba. Zawsze stara się rozmawiać i angażować na wszelakich wydarzeniach całej grupy. Przyjaciel zagubionych owieczek.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji